Про школу

Мета: Школа слов’янських бойових мистецтв «СВАРОЖИЧІ» – це широке поле для дій Людей, які готові та прагнуть до глибинної роботи над собою, до зміни Себе та свого життя на краще, із застосуванням законів Світотворення (природи), які знали та використовували наші Пращури, застосовуючи слов’янські стародавні сакральні знання і практики
Унікальність Школи слов’янських бойових мистецтв «СВАРОЖИЧІ» полягає в тому, що:
– у нас все відбувається по справжньому, та заняття адаптовані так, щоб отримані знання застосовувалися у повсякденному житті.
– ми підходимо комплексно і системно до вивчення національних слов’янських бойових мистецтв.
Це не тільки вивчення бойових мистецтв, а в першу чергу це потужний та ефективний інструмент для людини, яка готова працювати над собою, взяти відповідальність за власне життя та стати Творцем своєї долі!
Це духовна практика! Це загартування та розвиток Фізичного тіла! Це всебічний розвиток особистості! Це фізичне та психологічне виховання і загартування! І багато-багато іншого!
Ми вивчаємо наш національний стародавній звичай і культуру, вчимося любити свою землю поважати батьків, цінувати і берегти життя, загартовуємо свій дух, душу і тіло, розвиваємо розумові здібності. Вчимося бачити і чути оточуючий нас світ. Своїм особистим прикладом, показуємо шлях до здорового і повноцінного життя.
Разом з тим, за допомогою занять у нашій школі Ви та Ваші діти отримаєте унікальні знання та навички бути в резонансі із сучасним Всесвітом який наразі вже кардинально змінився на фізичному і енергетичному рівні і надалі продовжуватиме динамічно змінюватися.
Ми показуємо на практиці – людські можливості безмежні!!! Головне бажання та готовність змінюватися і розвиватися!
Займаються в нашій школі дорослі і діти, чоловіки і жінки.
Хлопчики стають мужніми, сильними, самодостатніми чоловіками, справжніми захисниками своєї землі. Дорослі чоловіки поглиблюють знання законів Світотворення, вивчають як діють тонкі тіла людини і як вони взаємодіють між собою і оточуючим світом, поглиблюють свої знання в психології, тощо.
Дівчатка навчаються бути лагідними і ніжними, пластичними та гнучкими, справжніми жінками, глибоко і точно розуміти оточуючий світ та глибинно відчувати й усвідомлювати жіночу природу. Дорослі жінки, зокрема, навчаються тримати лад в собі при будь яких обставинах і утримувати позитивну атмосферу там, де вони знаходяться, бути Берегинями свого роду, народу.
Пропрацьовуючи свої страхи, блоки, неприйняття через стародавні практики Крисіння, а також використовуючи давні народні ігри і спеціальні вправи для поліпшення координації руху, уваги і зосередженості в цілому – ми стаємо впевненими, цілісними, наповненими силою і любов’ю матінки землі.
2.1. «Загальний опис програми занять»
В програму входить:
Психологічна підготовка – це виявлення, усвідомлення і яснобачення своїх глибинних страхів, блоків, неприйняття тощо, за допомогою давніх слов’янських практик: крисіння, ладування та сучасної квантової психології, а також за допомогою бойових прийомів і спеціальних вправ.
Ми навчаємо застосовувати принципи бойових мистецтв (текучість, пластичність, взаємодію, вміння створювати пустоту та інше) в побуті, в повсякденному житті для якісних змін свого життя і життя оточуючих нас людей – рідних, близьких, друзів, знайомих.
Фізична підготовка: за допомогою спеціальних вправ у дорослих розвивається – фізична сила, рухливість, спритність, гнучкість, що дає можливість утримувати своє тіло в належному стані, бо в здоровому тілі здоровий і Дух. Це дає можливість легко і швидко йти по життю, досягати висот проявляючи себе активно в суспільстві.
Вчимося співати і мислити образами, адже відомо, що спів відкриває в людини таланти, серце і душу. Українці завжди були і залишаються співочим Народом. За допомогою співу, ми пропрацьовуємо та розкриваємо п’яту чару (чакру) Гирло (Вішудха), що дає можливість говорити, викладати свої думки так, щоб тебе розуміли, налагодити вольову взаємодію з оточуючим світом, розкривати та реалізовувати свої таланти, тощо. Зараз це дуже важливо в наш час, бо хочеться більше спілкуватися з щирими, добрими, розумними і відкритими людьми. Ця здатність дає можливість поліпшити свої стосунки в сім’ї, отримати перевагу в бізнесі, на роботі і взагалі піднятись на новий щабель розвитку в суспільстві.
Також ми вивчаємо, пропагуємо і застосовуємо знання щодо здорового способу життя: загартування, розпорядок дня, культура харчування, тощо, бо все це дуже сильно впливає на якість і швидкість мислення та на якість нашого життя в цілому.
Ми приймаємо і використовуємо ті знання, які змінюють наше життя на краще, вже тут і зараз і виводять нас на новий рівень свідомості і якості життя в цілому.
Загальна програма занять
(дитяча та доросла групи)
Наші заняття включають в себе, зокрема:
Любки – стародавній слов’янський вид бойових мистецтв, який допомагає звільнити тіло від хвороб та болю, повернути в нього рухливість, пластичність, наповнити його життєвими силами. Любки поліпшують мислення та роботу розуму, розвивають внутрішнє бачення та інтуїцію, рухливість ума;
Жгонка – це давня звичаєва гімнастика древніх слов’ян. Жгонка є основною вправою як і в бойових мистецтвах так і в цілительстві. Під час виконання цієї вправи відбувається пропрацювання і становлення зразу декількох рівнів людського буття: розминка і оживлення тіла; оздоровлення; динамічна медитація. Відбувається м’яка правка суглобів хребта та внутрішніх органів. Завдяки плавним рухам тіло звільняється від раніше накопиченої напруги. Поліпшується загальна рухливість тіла, збільшується пружність м’язів. Також поліпшується перистальтика кишечника і травлення. Відновлюється природнє дихання. Відбувається наповнення новими життєвими силами. Все це разом, поліпшує обмін речовин і роботу організму в цілому. Завдяки жгонці ваше тіло стає м’яким, пружним, пластичним і здоровим. Ви отримуєте нескінченний потік життєвої сили, який змінює на краще ваш емоційний стан, що дає можливість поліпшити не тільки своє здоров’я, а й змінити якісно, своє життя на краще в цілому.
Козацький герц – козацький двобій; технічна підготовка; напрацювання швидкості рухів, точності та поетапності, тощо.
Вправи з різними видами зброї та предметами, в тому числі з:
1) Колодою і булавою – розвиває так звані «мертві» групи м’язів (м’язи, які мало задіяні у повсякденному житті). Виконання цих вправ збільшує фізичну силу до 10 разів і напрацьовує навички до застосування різноманітних бойових прийомів;
2) Шаблею – напрацьовує координацію рухів рук і ніг та орієнтування в площинах, поліпшує координацію рухів тіла в цілому та рухів рук по відношенню до ніг, тощо;
3) Списом і києм – напрацьовує і розвиває швидкість переміщення, силу та позбавляє страхів перед зброєю, тощо.
Гімнастична підготовка – розвиток координації рухів, орієнтування в просторі, розвиток гнучкості (у тому числі, виконання вправ на розтягування рук, ніг, хребта). Включає також і нижню гімнастику – це перекиди в усі напрямки, техніка падінь, зокрема з висоти (вміння правильно приземлятися).
Загально розвиваючі традиційні козацькі ігри – розвивають спритність, витривалість, гнучкість.
Фізичне виховання – робота з тілом: біг; заняття на спортивних снарядах; поперечина; робота з вагою власного тіла; віджимання; присідання; прес; підтягування, тощо.
Психологічна підготовка – зокрема, традиційне, культурно-історичне виховання, робота з психологічними блоками та страхами, вчимося співати – це відкриває серце і допомагає проявити талант, розвиваємо ясно бачення, вчимося бачити і працювати з тонкими структурами свого тіла і оточуючого світу (ядро сили, околиця, плаха…).
Літні табори, походи, організація та участь у фестивалях, змаганнях, показових виступах.
Практикуємо закалювання: обливання холодною водою або купання в річці чи прорубі, часткові заняття на вулиці особливо в холодну пору року.