Дитяча група

Унікальність дитячих занять
у школі слов’янських бойових мистецтв «СВАРОЖИЧІ»
Слухняна, уважна дитина вдома, старанна та успішна в школі – це мрія чи реальність?

Діти – наша радість, наша гордість, надія!

Але час від часу батьки засмучуються через зауваження в школі: неуважний; непосидючий; не виконує завдання; відволікається; має погані оцінки в тому числі за поведінку, чи навпаки – страждає від знущань однолітків і не може захистити себе, тощо.

Або ж самі помічають, що дитина стає неслухняною, віддаляється від них, стає замкнутою в собі, чи ще гірше: приносить додому із соціуму погані звички чи схильності, або просто багато часу проводить за комп’ютерними іграми, перед телевізором…

При цьому досить поширеним у сучасному суспільстві є зниження імунітету у дітей, схильність до хвороб, слабкий фізичний стан…

Що батьки роблять? Присвячують весь вільний час чаду – і безрезультатно.

Вихід є!!!
Школа слов’янських бойових мистецтв «СВАРОЖИЧІ» – це інновація в сфері сучасного фізичного та психологічного виховання дітей.
Позитивні зміни не змусять чекати! Батьки наших дітей вже зараз пишаються своїми дітьми та радіють успішним позитивним змінам, а вчителі відчувають значне полегшення у роботі з учнями!
У нас на основі стародавніх і сучасних знань і на основі національних слов’янських бойових мистецтв, звичаю і традицій, розроблено унікальну систему навчання і розвитку дитини, яка охоплює усі сфери життєдіяльності, зокрема: психологічну, фізичну, розумову, моральну.
Одним із основних принципів в роботі нашої школи є переконання: в дитинстві формуються основні якості людини, тому важливо в дитячому віці розвинути саме ті, якості, вміння, навички, звички, які в майбутньому стануть основою сильної, самодостатньої, успішної та мудрої людини, Людини, яка міцно стоїть на ногах, несе відповідальність за своє життя і впевнено творить своє успішне життя вже тут і зараз.
При роботі з дітьми, ми рівнозначно приділяємо увагу фізичному, психологічному, розумовому та моральному розвитку.
Гарантованим результатом занять у школі слов’янських бойових мистецтв «СВАРОЖИЧІ» є, зокрема, значне покращення у дитини:
фізичного стану (збільшення фізичної сили, підвищення імунітету, підвищення витривалості та ін.);
розумових здібностей (підвищуються здібності до навчання загалом, пам’ять швидкість мислення, та ін.);
психологічного стану (подолання страхів, блоків, комплексів, розвиток стійкості до стресів, тощо);
стосунків із членами родини (підвищується повага до батьків і старших людей загалом, чуйність до молодших, тощо);
стосунків і взаємодії з однолітками;
стосунків і взаємодії із вчителями та вихователями;
взаємодії з колективом та проявлення у командній роботі.

Одне з наших основних правил: не існує нездібних дітей – бувають лише непорозуміння між дорослими і дітьми, які просто треба спільними зусиллями здолати.

2.3. “доросла група”/ “взрослая группа”,