Доросла група

Сидячий спосіб життя? Тобі набридло хворіти та відчувати дискомфорт у тілі? Ти прагнеш позбутися від страхів, блоків, несприйнять, що заважають повноцінному проявленню в повсякденному житті? Депресивні стани, розпач, гнів, емоційність – стани, які присутні у твоєму повсякденному житті? Ти відчуваєш, що передчасні процеси старіння почали впливати на твій стан здоров’я? Просто хочеться відпочити від звичайного ритму життя, відкрити себе нового(ю), здорового(ю), гармонійного(ю), сповненого(ю) життєвих сил?

Тоді Тобі точно до нас!!!

Набираємо для занять як чоловіків так і жінок

Займаючись в нашій Школі Слов’янських бойових мистецтв «СВАРОЖИЧІ» Ти зможеш:

утримувати своє фізичне тіло в здоровому та сильному стані, розвинути фізичну силу, рухливість, спритність, гнучкість, здійснювати омолодження організму;

звільнитися від глибинних комплексів і обмежень, полюбити Себе, Своє тіло, відчути і зробити Себе сповненими сил, енергії і молодості, здоровими і красивими, активізувати програми омолодження.

значно полегшити та прискорити зцілення тіла після фізичних ушкоджень опорно-рухового апарату, м’язів, суглобів, тощо;

ладувати та зцілювати свої тонкі тіла, енергетичні поля, прокачувати чари (чакри), тощо;

керувати своїм емоційним станом в будь-яких життєвих ситуаціях (виводити себе з депресивних станів, розпачу, гніву тощо);

Стародавні слов’янські бойові мистецтва – це не просто навчання мистецтву бійки чи фізичному захисту – це навчання сильній та мудрій життєвій позицій, навчання жити, творити свою реальність, бути творцем і володарем власного життя.
На приципах бою, ми навчаємося проявлятися у своєму бутті, пізнаємо свою сутність: тіло, Разум, Свідомість, Дух, Душу, тощо. Вивчаємо природу страху і болю, його властивості, навчаємося взаємодіяти з ними. Пізнаємо мистецтво бути тут і зараз. Розкриваємо свої найвищі здібності, властивості і таланти.
В основі програми навчання школи слов’янських бойових мистецтв «СВАРОЖИЧІ» лежать стародавні знання, традиції, звичай та культура наших Предків перевірені часом, ми вивчаємо та пізнаємо закони Світотворення (закони природи), природу людини (власну природу): психологічну, фізичну, духовну, тощо.
Разом з тим, одночасно вивчаючи як світогляд і культуру сьогодення так і світогляд і культуру наших предків, ми проводимо порівняльний аналіз, давніх знань, наших дідів і прадідів, адаптуємо і втілюємо їх у сучасному житті, що значно покращує наше проявлення у сім’ї, побуті, на роботі, в соціумі, тощо.